کسب درآمــد از دانلود فایل (آموزش رایگان)کسب درآمد از آپلود بویآپلودبوی چیست؟   آپلودبوی یک آپلودسنتر رایگان با قابلیت میزبانی رایگان ابری و کسب درآمد از دانلود فایل است‌، بدین معنی که شما فایل خود را روی آپلودبوی آپلود و لینک آنرا در وب منتشر می‌کنید. اکنون اگــر شخص دیگری فایل شما را دانلود نماید به ازای این دانلود مبلغی به حساب شما اضافه می‌شود بدین ترتیب شما می‌توانید از فایلهای خود کسب درآمد کنید‌، علاوه بر این اگــرشخصی بابت دانلود فایل شما اقدام به خرید اشتراک نماید نیز شما درصدی از خرید وی را دریافت میکنید‌، همین‌طور اگــر این سرویس را به دوستان خود معرفی نمایید نیز درصدی از درآمد آنها را بصورت مادام دریافت میکنید.

آیا شما سایت دانلود دارید؟  چــرا برای فضای هاست دانلود‌، هزینه بپردازید وقتی می‌توانید کلیه فایلهای دانلودی خود را روی سرورهای قدرتمندی میزبانی کنید و به ازای هر دانلود آنها نیز پول دریافت نمایید؟ آپلودبوی برای کلیه سرویسهای اشتراک‌گذاری و دانلود‌، شرایط ویژه‌ای و راههای مختلفی برای کسب درآمد پیش رو قرار داده است. انــواع روش‌های کسب درآمد در آپـلـودبـوی‌:

🔖 دریافت 100 درصد درآمــد از دانلود فـایـل   🔖دریافت 10 درصد از درآمد هر زیرمجموعه بصورت مادام    🔖 دریافت 10 تا 20 درصد از هر فروش اکانت     🔖دریافت 10 تا 20 درصد از هر تمدید اکانت بصورت مادام

 روش کسب درآمد به ازای دانلود فایل  در این روش با آپلود هر فایل و قرار دادن لینک دانلود فایل در سایتها یا صفحات پربازدید، به ازای هر بـار که فایل شما دانلود می‌شود درآمد کسب می‌کنید.
هر چه فایلهای شما بیشتر باشد درآمد شما بیشتر خواهد بود.
هر چه دانلود هر فایل بیشتر باشد درآمد بیشتر خواهد بود.
هرچه فایلهای شما حجیم‌تر باشد درآمد شما بیشتر خواهد بود.
هر چه فایلهای شما از کشورهای با گروه بالاتر دانلود شود درآمد شما بیشتر خواهد بود.

اگــر فایلهای شما از کشورهای با گروه بالاتر دانلود شود درآمد شما بیشتر خواهد بود.

گــروه یک‌: آمریکا     گــروه دو‌: انگلستان‌، هلند‌، کانادا‌، سوئد‌، آلمان‌، اتریش‌، دانمارک‌، سوئیس‌، فرانسه‌، امارت متحده عربی‌، نروژ‌، استرالیا‌، بلژیک     گــروه سه‌: ایران‌، فندلاند‌، نیوزیلند‌، لوکزامبورگ‌، کویت‌، سنگاپور‌، اسپانیا‌، ترکمنستان‌، گرنزی‌، پاراگوئه‌، گرجستان‌، قـطر‌، قبرس‌، ایرلند‌، بورکینا فاسو‌، ترکیه‌، آفریقای جنوبی‌، ایتالیا‌، عربستان‌، ارمنستان‌، کره جنوبی‌، مالزی‌، هنگ کنگ‌، پرتغال     گــروه چهار‌: سایر کشورها

این جدول بر اساس کشور دانلود کننده فایل شما می‌باشد و فرقی نمی‌کند که شما از چه کشوری باشید مثلا اگــر یک کاربر ایرانی فایل 1 گیگابایتی شما را دانلود کند درآمدی معادل 140 ریال خواهد داشت امــا اگر همان فایل از آمریکا دانلود شود درآمد آن 425 ریال خواهد بود

جزییات درآمد از دانلود برای کاربران حرفه ای

سرعت دانلود کاربران رایگان در ایران‌: 3 مگابایت بر ثانیه برای هر کاربر (4 کانکشن 720 کیلوبایتی)

لینک دریافتی کاربر رایگان‌: لینک مستقیم با مشاهده تبلیغات بنری

تعداد شمارش دانلودهای هر آی پی در 24 ساعت‌: متوسط 15 بار،  بسته به حجم فایل ( بطور مثال یک فایل 50 مگابایتی تا 30 بار برای شما در هر 24 ساعت و یک فایل بالای 2 گیگابایت 3 بار شمارش میشود)

میزان ماکزیمم درآمد از هر آی پی در 24 ساعت‌: 105 تومان

میزان درآمد شما از فروش و یا تمدید اکانت‌: 10 تا 20 درصد (خریدار خارجی 20 درصد)

پورسانت شما از درآمد هر زیرمجموعه شما بصورت مادام العمر‌: 10 درصد

 سایتهای با بازدید ایرانی   میزان درآمد به ازای 1 دانلود توسط دانلود کننده ایرانی‌، بین 35 تا 280 ریال بوده و این مقدار بر حسب حجم فایل تغییر می‌یابد‌. بطور مثال فقط با یک اکانت رایگان‌، اگر شما فقط 20 فایل 5 مگابایتی داشته باشید و بطور متوسط هر فایل در روز 200 بار دانلود شود درآمد شما فقط در یک روز به مبلغ 140000 ریال خواهد رسید و بعد از 1 روز و رسیدن به مبلغ 175000ریال می‌توانید دریافتی خود را داشته باشید‌.

لازم به ذکر است درآمد شما از دانلود از سایر کشورها 2 تا 6 برابر دانلود ایرانی می‌باشد و می‌توانید روزانه به میزان نامحدود درآمد کسب نمایید‌. آپلودبوی‌، محدودیتی در پرداخت درآمدشما ندارد‌.

 سایتهای با بازدید خارجی   درآمد از بازدیدکننده خارجی به دلیل وجود تبلیغات خارجی و قیمت اشتراک بیشتر 2 تا 6 برابربازدیدهای ایران می‌باشد‌، لذا درصورتیکه لینکهای دانلود خود را در سایتهای با بینندگان خارجی به اشتراک بگذارید درآمد شما بسیار بیشتر خواهد بود.

دریافت 10 درصد از درآمد هر زیرمجموعه بصورت مادام العمر  در صورتیکه شما فرد آپلودری را به آپلودبوی معرفی کنید که اقدام به کسب درآمد کند ده درصد از درآمد این زیرمجموعه را برای همیشه دریافت خواهید کرد. برای اینکار کافیست به حساب من مراجعه کرده و لینک معرفی به دوستان و کسب درآمد را دریافت کنید و با استفاده از لینک معرفی و معرفی ما در سایت یا وبلاگ خود 10% از هر درآمد زیرمجموعه‌های خود را دریافت نمایید‌. دریافت 10 تا 20 درصد از فروش هر اکانتی که به واسطه شما فروخته شود. در صورتیکه کاربران دانلودکننده فایلهای شما اقدام به خرید اشتراک ویژه از آپلودبوی نمایند 10 تا 20 درصد از مبلغ خرید آنها به حساب شما واریز میگردد در صورتیکه خریدار شما بصورت ریالی خرید کند این میزان 10 و درصورتیکه خریدار بصورت دلاری خرید نماید 20 درصد خواهد بود

دریافت 10 تا 20 درصد از تمدید هر اکانت زیرمجموعه شما  برخلاف سایرآپلودسنترها‌، علاوه بر پورسانت خرید اکانت‌، اگر زیرمجموعه شما اقدام به تمدید اکانت خود نیز نماید پورسانت فروش برای شما محاسبه میگردد و هیچ محدودیت زمانی و یا تعدادی نیز وجود ندارد.

برای عضویت رایــگــان کلیک کنید